Gazeta Wielicka - Najnowsze wiadomości z Wieliczki, Niepołomic, Gdowa, Kłaja i Biskupic

Finalistka Miss Polski z Niepołomic

Aleksandra Serafin ma 22 lata i pochodzi z Niepołomic. Pokonała dziesiątki dziewczyn z całej Polski dostając się do półfinału konkursu Miss Polski w Kozienicach, a następnie finału, w którym powalczy o tytuł Najpiękniejszej Polki 2017 roku.

Ola obecnie mieszka w Wielkiej Brytanii. Różnorodność cywilizacji, kultur i obyczajów, uważa za największe bogactwo świata. Dlatego też jest wolontariuszką w organizacji, która pomaga przystosować się mniejszościom narodowym do życia na brytyjskiej ziemi.

Jak mówi, uwielbia uczyć się języków obcych, dlatego samodzielny i trwający rok wyjazd do Ameryki był spełnieniem jej marzeń. Zwiedziła wschodnie i zachodnie wybrzeże oraz ukończyła język angielski na amerykańskim college’u. Nawiązała przyjaźnie, które trwają do dziś, między innymi z piękną Meksykanką, która obecnie startuje w konkursie Miss Meksyku. Dzięki tej przygodzie znajomi Oli dopingują ją w konkursie Miss Polski, niemal z całej kuli ziemskiej!

W Wielkiej Brytanii mieszka nad morzem, dlatego w wakacje wypoczywa w polskich Tatrach i nigdy nie zapomina o swoich rodzinnych Niepołomicach. Lubi aktywny wypoczynek i uważa, że góry to fantastyczny czas dla ciała i ducha. Kocha sporty wodne latem a narty zimą.

Aleksandra Serafin 3 grudnia 2017 roku weźmie udział w wielkiej gali Miss Polski 2017. Zwyciężczynię będą wybierać telewidzowie Polsatu, dlatego już dziś zachęcamy do głosowania na Olę oraz obserwowania jej profilu na Facebooku!

Zdjęcie w tle: Rafał Nowak 

Dodaj komentarz