Gazeta Wielicka - Najnowsze wiadomości z Wieliczki, Niepołomic, Gdowa, Kłaja i Biskupic

Kto startuje na burmistrza Niepołomic? Wybory samorządowe 2024 [SONDAŻ]

Burmistrz Miasta i Gminy Niepołomice - wybory samorządowe 2024

7 kwietnia 2024 roku będzie dniem kluczowym dla mieszkańców Miasta i Gminy Niepołomice. Wtedy odbywać się będą wybory samorządowe, które zdecydują o przyszłości miasta. Duże zainteresowanie wzbudzają zwłaszcza wybory na stanowisko burmistrza, gdzie rywalizacja kilku kandydatów staje się centralnym punktem dyskusji.

7 kwietnia 2024 roku to dzień, który zapisze się w kalendarzach mieszkańców Miasta i Gminy Niepołomice. Wtedy odbędą się wybory samorządowe, które zadecydują o kształcie przyszłości gminy, wybierając radnych, burmistrzów, wójtów i prezydentów. Szczególną uwagę skupiają wybory na stanowisko wójta, gdzie rywalizacja trzech kandydatów nabiera wyjątkowego znaczenia.

Wybory samorządowe 2024 w Niepołomicach

W Niepołomicach kilku śmiałych kandydatów ubiega się o miano nowego burmistrza, co dodaje pikanterii atmosferze wyborczej. Każdy z konkurentów stara się przekonać mieszkańców, że to właśnie on jest najlepszym liderem, gotowym poprowadzić miasto i gminę na drodze do dalszego postępu i osiągnięć.

Wybory samorządowe to znacznie więcej niż tylko okazja do wyrażenia swojej opinii – to czas aktywnego uczestnictwa w życiu społeczności lokalnej. Serdecznie zachęcamy wszystkich mieszkańców Miasta i Gminy Niepołomice do wzięcia udziału w nadchodzących wyborach i wyrażenia swojego głosu na kandydata, który najlepiej odzwierciedla ich wartości i aspiracje. Niech 7 kwietnia stanie się dniem, w którym wspólnie podejmiemy kluczowe decyzje dotyczące przyszłości naszej lokalnej społeczności.

Kto startuje na burmistrza Niepołomic?

Hebda Michał Jerzy - wybory samorządowe 2024 - miasto i gmina Niepołomice
Hebda Michał Jerzy fot. niepolomice.eu

Hebda Michał Jerzy – lat 33, mieszkaniec Niepołomic, wykształcenie wyższe. Startuje jako kandydat KWW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE


Migas Marcin Wiesław - wybory samorządowe 2024 - miasto i gmina Niepołomice
Migas Marcin Wiesław fot. marcinmigas.pl

Migas Marcin Wiesław – lat 44, mieszkaniec Niepołomic, wykształcenie wyższe. Startuje jako kandydat KWW NIEPOŁOMICE NASZA WSPÓLNA GMINA


Tomala Tomasz Konrad - wybory samorządowe 2024 - miasto i gmina Niepołomice
Tomala Tomasz Konrad fot. Radio Kraków

Tomala Tomasz Konrad – lat 38, mieszkaniec miejscowości Wola Batorska, wykształcenie wyższe. Startuje jako kandydat KWW DOBRA PRZYSZŁOŚĆ NIEPOŁOMICE


Dane o kandydatach pochodzą z bazy Państwowej Komisji Wyborczej.

Kto wygra wybory na burmistrza Niepołomic? SONDAŻ

Zapraszamy wszystkich mieszkańców Miasta i Gminy Niepołomice do aktywnego udziału w naszym sondażu przed nadchodzącymi wyborami burmistrza. Wasze opinie są kluczowe dla zrozumienia preferencji wyborczych oraz potrzeb społeczności lokalnej. Nie zapomnijcie podzielić się swoimi poglądami i wziąć udziału w demokratycznym procesie wyborczym!

Na kogo zagłosujesz w wyborach na burmistrza Niepołomic?

  • Tomala Tomasz Konrad (51%, 379 głosów)
  • Hebda Michał Jerzy (34%, 255 głosów)
  • Migas Marcin Wiesław (15%, 108 głosów)

Wszystkich głosów: 742

Loading ... Loading ...

Wyniki sondażu

Zachęcamy do udziału w sondażu. Wyniki zostaną ogłoszone dzień przed ciszą wyborczą. Jeśli nie chcesz przegapić informacji o wynikach, zapisz się do naszego newslettera.

Proszę czekać

Twój adres został dodany do naszej bazy


Nasz sondaż został zakończony. Wyniki na dzień 5 kwietnia 2024 roku  znajdą Państwo powyżej. Do zobaczenia przy urnach wyborczych!

1 komentarz