Facebook Ogłoszenia
Gazeta Wielicka - Najnowsze wiadomości z Wieliczki, Niepołomic, Gdowa, Kłaja i Biskupic

Laboratorium znów przyjmuje pacjentów

Centrum Medyczne

Laboratorium w przychodni Niepołomickiego Centrum Medycznego znów przyjmuje pacjentów. Od 2 listopada działa pełną parą po remoncie.

Dalsza część artykułu pod reklamą.

Remont pracowni trwał od 9 października. Zmian było sporo, bo pomieszczenia laboratorium zostały odświeżone gruntownie: od farb na ścianie, poprzez płytki i wykładzinę podłogową, aż po meble. Nie trzeba było zmieniać sprzętu, bo ten, jak zapewnia prezes Niepołomickiego Centrum Medycznego Maciej Kłusek, jest wysokiej klasy i dobrze działa. Dzięki temu remontowi udało się uruchomić drugie stanowisko do poboru krwi, to skróci czas oczekiwania na badanie. Wiadomość jest szczególnie ważna dla pacjentów czekających na nie na czczo. Codziennie dwie osoby pobierają krew, więc wszystko idzie dwa razy szybciej.

Czytaj także:  Halo, Niepołomice! Mamy nowy dzień! Dziś jest 27 kwietnia 2025

Niepołomicką przychodnie czekają w najbliższym czasie jeszcze dwa remonty ? wymiana wykładziny i przebudowa dawnego gabinetu stomatologicznego.

(Źródło: Gmina Niepołomice)

Jak oceniasz ten artykuł?

Kliknij gwiazdkę, aby go ocenić!

Średnia ocena: 0 / 5. Liczba głosów: 0

Jak dotąd brak głosów! Bądź pierwszą osobą, która oceni ten artykuł.

Jakub Cybula

Dziennikarz związany z Gazetą Wielicką od początku jej istnienia. Specjalizuje się w relacjonowaniu wydarzeń z małych miejscowości na terenie naszego powiatu. Oprócz pracy redakcyjnej odpowiada za kwestie techniczne związane z utrzymaniem portalu. Prywatnie pasjonat technologii, lokalnych wycieczek oraz aktywnego wypoczynku.

Dodaj komentarz

Ostatnie komentarze