Gazeta Wielicka - Najnowsze wiadomości z Wieliczki, Niepołomic, Gdowa, Kłaja i Biskupic

Podsumowanie tygodnia prosto do Twojej skrzynki e-mail

Wydarzenia z powiatu wielickiego, podsumowanie tygodnia

Czy zdarzyło Ci się kiedyś czuć, że jesteś trochę w tyle, jeśli chodzi o najnowsze wydarzenia w naszym regionie? Może jesteś zbyt zajęty codziennymi sprawami, aby śledzić wszystkie aktualności, które mają wpływ na twoje życie. To zrozumiałe, dlatego teraz mamy dla Ciebie specjalne rozwiązanie.

Przedstawiamy Ci Tygodniówkę, która dostarczy Ci wszystkie najważniejsze wydarzenia minionego tygodnia prosto do twojej skrzynki e-mail. Co tydzień, w niedzielę o godzinie 8:00 rano, otrzymasz podsumowanie najważniejszych wydarzeń z naszego regionu. To idealny sposób, aby być na bieżąco z tym, co dzieje się w Twojej okolicy, bez konieczności przeglądania dziesiątek stron internetowych czy przesiewania się przez zatrzęsienie wiadomości na portalach społecznościowych.

Zero spamu. Jeden e-mail w tygodniu

Aby zacząć otrzymywać naszą Tygodniówkę, wystarczy wypełnić formularz znajdujący się na końcu tego artykułu, podając swój adres e-mail. Możesz być spokojny – obiecujemy, że nie będziemy spamować twojej skrzynki. Jedyne, co otrzymasz, to jedna wiadomość w tygodniu, która dostarczy Ci kompleksowy przegląd minionego tygodnia.

Dzięki Tygodniówce nie będziesz już o krok za wydarzeniami w naszym powiecie. Bądź na bieżąco z tym, co się dzieje, i dołącz do naszego społecznego ruchu informacyjnego już dziś!

Dodatkowe korzyści

Oprócz regularnych podsumowań wydarzeń, subskrybenci Tygodniówki będą mieli również szansę na dodatkowe korzyści. Raz w miesiącu będziemy organizować konkursy, w których do wygrania będą darmowe bilety do kina, teatru czy parków rozrywki. To dodatkowy sposób na podkreślenie naszego zaangażowania w społeczność i nagrodzenie naszych lojalnych czytelników. Dlatego nie zwlekaj – zapisz się już teraz i bądź częścią naszej Tygodniówki!

Dołącz do Tygodniówki

Proszę czekać

Twój adres został dodany do naszej bazy

 

Dodaj komentarz