Gazeta Wielicka - Najnowsze wiadomości z Wieliczki, Niepołomic, Gdowa, Kłaja i Biskupic

Koncert Alicji Majewskiej

Serdecznie zapraszamy na koncert Alicji Majewskiej “Wszystko może się stać”, promujący najnowszą płytę artystki. Koncert odbędzie się 18 marca 2017 roku (sobota) o godzinie 19:00 w Sali Kina Kijów Centrum przy ul. Krasińskiego 34. Specjalnie dla naszych czytelników przygotowaliśmy konkurs, w którym do wygrania są dwa podwójne zaproszenia na koncert. Szczegóły poniżej.

Alicja Majewska, jeden z najpiękniejszych głosów polskiej piosenki, w koncercie promującym najnowszą płytę Artystki – ?Wszystko może się stać?. Nowy repertuar wzrusza, bawi, ale także skłania do zastanowienia się nad tym, co w życiu ważne. Alicja Majewska od swego solowego debiutu – piosenka ?Bywają takie dni? z tekstem Ireneusza Iredyńskiego – zawsze śpiewała ?o czymś?. I od prawie zawsze współpracowała z Włodzimierzem Korczem, znakomitym pianistą, który towarzyszy jej na koncertach i jest kompozytorem jej największych przebojów. Tak jest i tym razem, napisał dla niej wszystkie piosenki na nową płytę. Jego melodyjna i emocjonalna muzyka doskonale współgra z tekstami, które stworzyli wybitni autorzy, poeci i satyrycy, m.in. : Marek Groński, Jacek Cygan, Artur Andrus, Andrzej Sikorowski. Powstały piękne i mądre piosenki. Czy któraś z nich zostanie hitem na miarę utworu ?Jeszcze się tam żagiel bieli?, który jest znakiem firmowym Alicji Majewskiej? Tego nie wiemy, ale moc jest. Moc liryczno-dramatycznej Majewskiej, moc mądrego słowa i pięknej muzyki Korcza. Zapraszamy na najnowszy koncert Alicji Majewskiej, w którym nie zabraknie także uwielbianych przez publiczność, największych przebojów Artystki.

Bilety do nabycia: w kasie Kina Kijów, nr tel. 12 433 00 33 wew. 15 lub 16 lub 17 Filmoteka Pasaż Bielaka, Rynek Główny 9, tel. 12 421-23-43 Bilety grupowe: tel. 794 759 447 mail: teatrsmiechu.bilety@impresariat.eu Sprzedaż internetowa: www.kupbilecik.pl, www.kijow.pl Centy biletów: 90,- 85,- 70,-

1000_majewska_krakow_a

Konkurs! Do wygrania dwa podwójne zaproszenia na koncert Alicji Majewskiej. Aby wziąć udział w konkursie należy polubić fanpage Gazety Wielickiej na Facebooku oraz udostępnić post konkursowy. Losowanie nagrody  odbędzie się 16 marca 2017 r o godzinie 20:00.

Dodaj komentarz