Gazeta Wielicka - Najnowsze wiadomości z Wieliczki, Niepołomic, Gdowa, Kłaja i Biskupic

Kolejne siatkarskie sukcesy RadwanSport z Gdowa

Radwan Sport z Gdowa w trakcie gry w siatkówkę

W miniony weekend, 18 i 19 listopada, kadeci z RadwanSport Gdów odnieśli podwójne zwycięstwo, zarówno w meczu ligowym, jak i w prestiżowym turnieju zorganizowanym przez AS Niepołomice.

W sobotę, 18 listopada, kadeci RadwanSport Gdów stanęli do kolejnego wyzwania w meczu ligowym. W rywalizacji z zespołem LKS Bobowa, młodzi sportowcy nie pozostawili złudzeń, wygrywając 3:0. To imponujące zwycięstwo podkreśla potencjał i determinację drużyny.

Niedziela, 19 listopada, była dniem intensywnej rywalizacji dla “dwójek” dziewcząt i chłopców, którzy wzięli udział w turnieju zorganizowanym przez AS Niepołomice. W kategorii chłopców udział wzięło 16 zespołów, a w rywalizacji dziewcząt aż 24 drużyny.

W tej prestiżowej imprezie, zespół RadwanSport Gdów wygrał serca publiczności i zdobył pierwsze miejsce w kategorii chłopców. To niezwykłe osiągnięcie, biorąc pod uwagę zaciętą konkurencję. Na drugim miejscu uplasowała się ekipa WKS Wawel Kraków I, a na trzecim zespół UKS Volley Brzeszko II.

Radwan Sport z Gdowa odnosi kolejne sukcesy

Najważniejszym wyróżnieniem indywidualnym został tytuł MVP (Najbardziej Wartościowy Gracz) przyznany Patrykowi Burkotowi z zespołu RadwanSport Gdów. To zasłużone wyróżnienie dla zawodnika, który wnieśmieciał się nie tylko w skuteczną grę, ale również motywował i prowadził swoją drużynę do zwycięstwa.

W rywalizacji dziewcząt, reprezentacja RadwanSport Gdów także odniosła sukcesy. Klasyfikacja końcowa przedstawia się następująco:

  • 8 miejsce: Ładyga Kornelia i Jadzia Radwan
  • 11 miejsce: Lena Skucińska i Julia Knapik
  • 12 miejsce: Maja Michalik i Helena Frys

Zawodniczki Radwan Sport

To świetne wyniki, które potwierdzają wysoką jakość szkolenia i zaangażowanie zawodników. Kadeci RadwanSport Gdów udowadniają, że są formacją, z którą trzeba się liczyć na polskiej scenie sportowej. Gratulujemy im tych znakomitych wyników i życzymy dalszych sukcesów w kolejnych rozgrywkach!

 

Dodaj komentarz