Gazeta Wielicka - Najnowsze wiadomości z Wieliczki, Niepołomic, Gdowa, Kłaja i Biskupic

Gdzie zjeść lody w Wieliczce? Ranking sezonu 2024

Lody Wieliczka

Z nadejściem słonecznej, coraz cieplejszej aury, miłośnicy słodkości mogą z radością powitać otwarcie sezonu lodowego! Dla mieszkańców Wieliczki i okolic, to znakomita okazja nie tylko do korzystania z uroków wiosennych dni, ale również do udziału w wyjątkowym wydarzeniu – Wielkiej Bitwie Lodziarni 2024.

Tradycyjnie, z początkiem wiosny, ruszamy na poszukiwanie najlepszego miejsca serwującego lody w naszym mieście. Niezależnie od tego, czy preferujesz klasyczne smaki, jak wanilia czy czekolada, czy też szukasz czegoś bardziej ekstrawaganckiego, lokalne lodziarnie na pewno mają w swojej ofercie coś, co zaspokoi Twoje podniebienie. Teraz, dzięki Wielkiej Bitwie Lodziarni, wspólnota ma możliwość wybrania tego jedynego, niekwestionowanego lidera wśród lodowych przysmaków.

Jak wziąć udział w głosowaniu?

Udział w głosowaniu na najlepsze lody w Wieliczce jest łatwy i otwarty dla każdego. Wystarczy odwiedzić wybrane lodziarnie, skosztować ich wyjątkowych propozycji, a następnie oddać swój głos na ulubioną lodziarnię w Wieliczce za pomocą ankiety zamieszczonej na dole tego artykułu. Pamiętaj, że każdy głos się liczy, więc nie przegap okazji, aby wesprzeć swoich faworytów.

Co czeka zwycięzców?

Zwycięzcy Wielkiej Bitwie Lodziarni mogą liczyć nie tylko na chwałę i uznanie społeczności, ale również na specjalne wyróżnienia, które z pewnością przyciągną nowych klientów do ich drzwi. Jest to doskonała szansa dla lokalnych przedsiębiorców na promocję oraz potwierdzenie, że ich trud włożony w przygotowywanie wyjątkowych lodów jest doceniany.

Dlaczego warto wziąć udział?

Wielka Bitwa Lodziarni to więcej niż konkurs – to doskonała zabawa i szansa na odkrycie nowych, fascynujących miejsc w Wieliczce. Angażując się, wspierasz lokalny biznes i przyczyniasz się do budowania wspólnoty. To również świetny pretekst, by spędzić czas z najbliższymi, eksplorując razem najlepsze smaki lata.

Nie zwlekaj! Zacznij swoją lodową przygodę już dziś i pomóż wyłonić najlepszą lodziarnię w Wieliczce. Czy zwycięzcą będzie ta sprawdzona, tradycyjna lodziarnia, która od lat rozpieszcza mieszkańców, czy może nowy, innowacyjny punkt na mapie miasta? Wybór należy do Ciebie!

Spotkajmy się na lodowej ścieżce – niech wygra najlepszy!

Aktualizacja 09.04.2024:

Gdzie w Wieliczce są najlepsze lody?

Nasi czytelnicy zdecydowali! Oto wyniki Wielkiej Bitwy Lodziarni w Wieliczce – sezon 2024!

Która lodziarnia w Wieliczce robi najlepsze lody?

 • Good Lood, Wieliczka ul. Księdza Zygmunta Goliana 4 (51%, 368 głosów)
 • Lody P. Makłowicz, Wieliczka ul. Rynek Górny 15 (17%, 126 głosów)
 • Beza Love, Wieliczka ul. Słowackiego 15 (13%, 98 głosów)
 • Lody Włoskie 1980 Zawadzcy, Wieliczka ul. Powstania Warszawskiego 9A (4%, 26 głosów)
 • Cafeteria Espresso, Wieliczka ul. Stanisława Moniuszki 3 (3%, 23 głosów)
 • MniamMniam, Wieliczka ul. Rynek Górny 1 (2%, 18 głosów)
 • Lolly Polly, Wieliczka ul. Powstania Warszawskiego 2 (2%, 17 głosów)
 • Góra Lodów, Wieliczka al. Solidarności (2%, 13 głosów)
 • Słodka Rozpusta, Wieliczka ul. Powstania Warszawskiego 12 (2%, 13 głosów)
 • Jagódka, Wieliczka ul. Słowackiego 6a (2%, 13 głosów)
 • Lucky Lód, Wieliczka ul. Ochota (2%, 11 głosów)

Wszystkich głosów: 726

Loading ... Loading ...

Sprawdź również lodziarnie w Gdowie i Niepołomicach! Jeśli nie chcesz przegapić informacji o kolejnej edycji Wielkiej Bitwy Lodziarni, zapisz się do naszego newslettera.

Proszę czekać

Twój adres został dodany do naszej bazy

1 komentarz

 • Odpowiadając na komentarze pojawiające się w naszych social mediach. Wszystkie oddane głosy zostały zarejestrowane za pomocą tzw. plików cookie (ciasteczek przeglądarki) oraz adresów IP. Podczas procesu weryfikacji głosów wykryto aktywność generowaną przez boty, co skutkowało nienaturalnym przyrostem głosów. Dzięki analizie adresów IP udało się rozpoznać wadliwe głosy i zostały one skutecznie usunięte. Priorytetowo traktujemy uczciwość i przejrzystość konkursów oraz sondaży, dlatego w następnej edycji wprowadzimy dodatkowe zabezpieczenia, aby uniknąć podobnej sytuacji i zapewnić uczestnikom równy dostęp i sprawiedliwą rywalizację przez cały czas trwania konkursu.