Gazeta Wielicka - Najnowsze wiadomości z Wieliczki, Niepołomic, Gdowa, Kłaja i Biskupic

Gdzie zjeść lody w Niepołomicach? Ranking sezonu 2024

Lody Niepołomice

Wraz z nadejściem pięknej, coraz cieplejszej pogody, entuzjaści słodkich przyjemności mogą oficjalnie zacierać ręce – sezon lodowy został otwarty! Dla mieszkańców gminy Niepołomice i okolic, to nie tylko czas na cieszenie się słonecznymi dniami, ale także okazja do uczestnictwa w niezwykle emocjonującym wydarzeniu – Wielkiej Bitwie Lodziarni 2024.

To już tradycja, że z początkiem wiosny rozpoczynamy poszukiwania miejsc, które serwują najlepsze lody w regionie. Czy to klasyczne smaki, jak wanilia, czekolada czy truskawka, czy też bardziej ekstrawaganckie kombinacje – każdy znajdzie coś dla siebie w ofercie lokalnych lodziarni. A teraz, dzięki Wielkiej Bitwie Lodziarni, społeczność ma szansę wyłonić absolutnego lidera wśród lodowych specjałów.

Jak wziąć udział w głosowaniu?

Głosowanie na najlepsze lody w gminie Niepołomice jest proste i dostępne dla każdego. Wystarczy odwiedzić wybrane lodziarnie, spróbować ich wyjątkowych propozycji, a następnie oddać głos na ulubioną lodziarnię w Niepołomicach poprzez ankietę u dołu tego artykułu. Każdy głos ma znaczenie, więc nie przegap okazji, by wspierać swoich ulubionych lodziarzy.

Co czeka zwycięzców?

Oprócz niekwestionowanej chwały i uznania społeczności, zwycięzcy Wielkiej Bitwie Lodziarni otrzymają specjalne wyróżnienia, które z pewnością przyciągną jeszcze więcej smakoszy do ich drzwi. To nie tylko świetna okazja do promocji dla lokalnych przedsiębiorców, ale także dowód na to, że ich ciężka praca i pasja do tworzenia wyjątkowych lodów są doceniane.

Dlaczego warto wziąć udział?

Wielka Bitwa Lodziarni to nie tylko konkurs. To przede wszystkim świetna zabawa i okazja do odkrywania nowych, interesujących miejsc w gminie Niepołomice. Biorąc udział, wspierasz lokalny biznes i przyczyniasz się do budowania silnej, zintegrowanej społeczności. Ponadto, jest to doskonały pretekst do spędzania czasu z rodziną i przyjaciółmi, odkrywając razem najlepsze smaki lata.

Nie czekaj więc dłużej! Rozpocznij swoją lodową przygodę już dziś i pomóż wybrać najlepsze lody w gminie Niepołomice. Czy to będzie tradycyjna lodziarnia, która od lat serwuje ulubione smaki mieszkańców, czy może nowy, innowacyjny gracz na rynku zaskoczy wszystkich? Decyzja należy do Ciebie!

Do zobaczenia na lodowej trasie – niech wygra najlepszy!

Aktualizacja 09.04.2024:

Gdzie w Niepołomicach są najlepsze lody?

Nasi czytelnicy zdecydowali! Oto wyniki Wielkiej Bitwy Lodziarni w Niepołomicach – sezon 2024!

Która lodziarnia w Niepołomicach robi najlepsze lody?

 • Lodowa Manufaktura, Niepołomice ul. T. Kościuszki 5 (34%, 1 070 głosów)
 • PicoBello, Niepołomice ul. Suszówka 5 (28%, 873 głosów)
 • Ambrozja, Niepołomice ul. Rynek 18 (11%, 350 głosów)
 • JANEK Piekarnia -Cukiernia, Niepołomice ul. Rynek 9 (10%, 302 głosów)
 • LodyLody, Niepołomice ul. Zamkowa 1 (7%, 217 głosów)
 • Jedyna Kawiarnia, Niepołomice ul. Plac Zwycięstwa 1 (5%, 144 głosów)
 • FitCake, Niepołomice ul T. Kościuszki 4a (2%, 65 głosów)
 • Moje Lody, Niepołomice ul. Bocheńska 18 (2%, 64 głosów)
 • Czekolada Wypieki&Kawa, Niepołomice ul. Plac Kazimierza Wielkiego 11 (1%, 42 głosów)
 • Lodziarnia Szron, Niepołomice ul. Płaszowska 9 (0%, 8 głosów)
 • Kozie Lody, Niepołomice ul. Mokra 5 (0%, 7 głosów)
 • Lody w Kuźni, Niepołomice ul. Zamkowa (0%, 4 głosów)

Wszystkich głosów: 3 146

Loading ... Loading ...

Sprawdź również lodziarnie w Wieliczce i Gdowie! Jeśli nie chcesz przegapić informacji o kolejnej edycji Wielkiej Bitwy Lodziarni, zapisz się do naszego newslettera.

Proszę czekać

Twój adres został dodany do naszej bazy

5 komentarzy

 • Odpowiadając na komentarze pojawiające się w naszych social mediach. Wszystkie oddane głosy zostały zarejestrowane za pomocą tzw. plików cookie (ciasteczek przeglądarki) oraz adresów IP. Podczas procesu weryfikacji głosów wykryto aktywność generowaną przez boty, co skutkowało nienaturalnym przyrostem głosów. Dzięki analizie adresów IP udało się rozpoznać wadliwe głosy i zostały one skutecznie usunięte. Priorytetowo traktujemy uczciwość i przejrzystość konkursów oraz sondaży, dlatego w następnej edycji wprowadzimy dodatkowe zabezpieczenia, aby uniknąć podobnej sytuacji i zapewnić uczestnikom równy dostęp i sprawiedliwą rywalizację przez cały czas trwania konkursu.