Gazeta Wielicka - Najnowsze wiadomości z Wieliczki, Niepołomic, Gdowa, Kłaja i Biskupic

Zalana Wieliczka. Poważne utrudnienia w komunikacji miejskiej

Ulewny deszcz spowodował poważne utrudnienia w komunikacji miejskiej na trasie Kraków-Wieliczka, szczególnie dotkliwe dla kierowców i pasażerów. Zalane ulice stały się nieprzejezdne, co wymusiło konieczność podjęcia działań zarówno ze strony odpowiednich służb, jak i pasażerów korzystających z transportu publicznego.

Wieliczka Park ul. Dembowskiego oraz Wieliczka Klasztor ul. Narutowicza zostały zalane, uniemożliwiając płynny ruch pojazdów. Straż Pożarna została wezwana na miejsce, aby podjąć działania mające na celu odblokowanie tych dróg. Niestety, konieczność pracy nad usunięciem wody i przywróceniem drogi do stanu umożliwiającego jej użytkowanie spowodowała znaczne utrudnienia dla mieszkańców i podróżnych.

Aby zminimalizować skutki tej sytuacji, linie komunikacji miejskiej, takie jak 204, 244, 274, 301 i 304, zostały skierowane na objazdy przez ul. Krakowską i ul. Niepołomską. Ta tymczasowa zmiana trasy ma na celu umożliwienie pasażerom dotarcia do swoich miejsc docelowych pomimo trudności związanych z zalanymi ulicami. Niezbędne jest jednak wykazanie cierpliwości i zrozumienia dla tych nieuniknionych zmian, gdyż mogą one spowodować opóźnienia i utrudnienia w podróżach.

OSP Wieliczka
OSP Wieliczka
OSP Wieliczka
OSP Wieliczka

Dodaj komentarz