Gazeta Wielicka - Najnowsze wiadomości z Wieliczki, Niepołomic, Gdowa, Kłaja i Biskupic

Imprezy w Krakowie, na które trzeba się wybrać w karnawale

Nowy Rok, karnawał w pełni, dla wielu liczy się wówczas przede wszystkim dobra zabawa. A oto kilka imprez organizowanych w Krakowie, na które trzeba się wybrać w karnawale. Nie szukaj wymówek, dobra zabawa zwłaszcza w gronie przyjaciół jest bezcenna. Szukasz inspiracji? Pomożemy Ci w dobrym wyborze!

Darkelicious X Amethyst Deceiver Live

Ul. Szpitalna 1, Rynek Główny w Krakowie, 11 stycznia. To właśnie wtedy odbędzie się jedna z najciekawszych imprez muzycznych na początku 2020 roku. To już dziesiąta impreza z kolei Dark Psychodelic. Imprezę uświetni wielu wspaniałych wykonawców, a dzięki nagłośnieniu Void, każdy dźwięk dotrze do najbardziej  wymagającego słuchacza. Podczas tego wieczoru ujrzymy na scenie Damaru Records, który przyjedzie prosto z Niemiec. Podczas dwugodzinnego występu Amethyst Deceiver przekaże swojej widowni autorski materiał Live, zaczynając od Forestu aż po brzmienie Dark Psy. Kolejno wystąpią także Senkra-Sorgo oraz Jupitaah. Nie zabraknie także naszych rodzimych kolektywów, wprost z przepięknego Krakowa, Egodrop (Meff) oraz Deepersense (Abyss). Szczecin reprezentować będzie Fiszu, natomiast Gdańsk niepowtarzalny Nekro. Podczas tej imprezy świętować będziemy także 3 urodziny illumiNation. To właśnie trzy lata temu rozpoczęły się koncerty o mrocznym brzmieniu w Łodzi. Jeśli jesteś fanem tego nurtu muzycznego, koniecznie musisz odwiedzić Kraków. Szukasz więcej emocji? Sprawdź imprezy w Krakowie na muno.pl

Dubtwice Hi Fi inna 90s UK Style//Chalawach// Bart Herbsman

STK 47- Warehouse przy ulicy Jana Dekerta 47, ma zaszczyt zaprosić wszystkich zainteresowanych gości, tymże fantastycznym wydarzeniem,  jakim będzie impreza całkowicie poświęcona latom 90 tym. Chcesz poczuć się jak na Brytyjskiej imprezie organizowanej kilkanaście lat wstecz, to będziesz mieć okazję. Gatunki muzyczne takie, jak acid techno, down- tempo, IDM zapewnią dużo basu oraz mistyczne niemalże medytacyjne brzmienie. Ale z pewnością każdy, będzie oczekiwał na występ Chalawach wprost z Wielkiej Brytanii. Sobota 25 stycznia godz. 23 zaczynamy, musisz tu być.

UK Message: Slugebed X Sorrow

Muzyka elektroniczna, będzie królować tej zimy w Krakowie, kolejny koncert właśnie w tym klimacie, odbędzie się 7 lutego ul. Szpitalna 1. Tym razem zagoszczą na polskiej scenie artyści z Wielkiej Brytanii, Slugabed z Londynu, a także Sorrow z Bristolu. Nie zabraknie również naszych Polskich muzyków, wystąpią na tej scenie między innymi Spisek Jednego, Lux Familiar, Przybysz, Paszczak.

Czyżby Kraków stał się zimową stolicą najlepszych imprez w Polsce? Zdecydowanie można stwierdzić, że tak.  Nie możesz przegapić tak interesujących wydarzeń. Zarezerwuj bilet już dziś!

Dodaj komentarz