Gazeta Wielicka - Najnowsze wiadomości z Wieliczki, Niepołomic, Gdowa, Kłaja i Biskupic

Zachwyć się Ogólnopolską Wystawą Kwiatową

Od 1 do 3 maja trwa Ogólnopolska Wystawa Kwiatowa. Niezwykłe wydarzenie, które co roku przyciąga tłumy. Bujne kwiaty, paleta pełna barw i niepowtarzalny flakon zapachów. Gdzie znajduje się małopolski raj dla wszystkich miłośników roślinności?

Ogólnopolska Wystawa Kwiatowa odbywa się na dziedzińcu Zamku Królewskiego w Niepołomicach. To już 28 edycja! Jak co roku wydarzenie to wzbudza zachwyt u wszystkich rozkochanych w pięknych ogrodach. Podczas wystawy można podziwiać fascynującą różnorodność kwiatów, krzewów i roślin. Na zamku znaleźli się najlepsi wystawcy.

Podczas zwiedzania wystawy istnieje możliwość podziwiania pięknych aranżacji kwiatowych, odkrywania nowych gatunków roślin oraz rozmowy z ekspertami, którzy chętnie podzielą się swoją wiedzą i doświadczeniem. Co istotne – kwiaty, krzewy, cebulki, zioła bez problemu można nabyć na miejscu.

Wystawa, połączona z kiermaszem, jest otwarta dla zwiedzających od godziny 10:00 do 18:00. Co więcej, w reprezentacyjnych komnatach zamku, odbywa się giełda minerałów i kamieni szlachetnych.

Wstęp na wydarzenie wolny.

Dodaj komentarz