Gazeta Wielicka - Najnowsze wiadomości z Wieliczki, Niepołomic, Gdowa, Kłaja i Biskupic

Meble na wymiar w Wieliczce? Sprawdź ofertę Duet

Umeblowanie domu lub mieszkania to ostatni etap przed wprowadzeniem się do nowego lub remontowanego lokum. Nic więc dziwnego, że czas jest tu bardzo ważny. Z jednej strony liczy się estetyka wykończenia, z drugiej wiele ludzi zwraca uwagę na koszty, szczególnie że prace budowlane często pochłaniają więcej oszczędności, niż było to zakładane na początku pracy. Jakie zatem rozwiązanie sprawdzi się najlepiej? Przedstawiamy meble na wymiar Duet. Sprawdź, dlaczego warto skorzystać z naszej oferty.

Meble na wymiar w Wieliczce? Tylko kompleksowa usługa!

Ofertę szaf i szafek na wymiar w Krakowie i okolicach można nazwać kompleksową. Dlaczego?

  • Wystarczy zaledwie jeden telefon do naszego oddziału, aby w ciągu maksymalnie kilku tygodni w Twoim domu pojawiły się gotowe meble.
  • Zaczynamy od wykonania wszystkich wymiarów, dzięki czemu gotowe szafki idealnie pasują do każdego pomieszczenia.
  • Możesz przeglądnąć poprzednie projekty Duet. Jednak i tak przygotujemy specjalnie dla Ciebie zupełnie nowe meble na wymiar – zgodne z Twoimi potrzebami, preferencjami i wizjami. Jeszcze nigdy nie wykonaliśmy dwóch identycznych kompletów mebli.
  • Gotowy projekt wraz z wizualizacjami jest całkowicie darmowy. Co więcej, możesz wprowadzać w nim dowolną ilość zmian, dopóki przedstawiona wizja będzie zgodna z Twoimi marzeniami.
  • Na podstawie zatwierdzonego projektu otrzymasz informację o kosztach i czasie produkcji. Dopiero w tym momencie podejmujesz ostateczną decyzję.
  • Sami produkujemy szafki, komody, stoły i inne meble z wybranego przez Ciebie materiału. Długoletnie doświadczenie zapewnia wysoką jakość gotowych elementów.
  • W końcu, w umówionym wcześniej dniu, przyjeżdża ekipa monterów, która składa wszystkie meble na wymiar. Nie zajmie im to wiele czasu – każdy element jest wykonany bardzo precyzyjnie, a sposób składania – opracowany przez specjalistów.

Wystarczył jeden telefon, by wszystko potoczyło się samo – od wykonania projektu i wyceny, po złożenie gotowych mebli. Właściciel domu czy mieszkania w Krakowie lub okolicach nie musi martwić się o nic więcej.

Czy ktoś już korzystał z oferty mebli na wymiar Duet?

Oczywiście. 23 lata obecności na rynku obfitowało w setki zadowolonych klientów. Na naszej stronie znaleźć można opis niektórych realizacji. Jedną ze szczególnych historii jest zamówienie na meble na wymiar z Wieliczki. Początkowo miało dotyczyć tylko kuchni, jednak szybko objęło cały dom. Rodzina miała już nawet wybrane przykładowe szafki z naszych poprzednich projektów. Jednak i tym razem stworzyliśmy coś zupełnie nowego – coś co przekroczyło wszystkie oczekiwania naszych klientów. Zadowolenie, jakie malowało się na ich twarzach, gdy oglądali gotowe i zmontowane meble, było najlepszym wyrazem wdzięczności za naszą pracę. Jesteś ciekaw, jakie uczucie towarzyszy ludziom, których marzenia stają się rzeczywistością? Wystarczy jeden telefon do naszego oddziału w Krakowie, Limanowej czy Nowym Sączu.

Dodaj komentarz