Gazeta Wielicka - Najnowsze wiadomości z Wieliczki, Niepołomic, Gdowa, Kłaja i Biskupic

Kto startuje na wójta gminy Kłaj? Wybory samorządowe 2024 [SONDAŻ]

Wójt Gminy Kłaj - wybory samorządowe 2024

Kłaj przygotowuje się do emocjonującej rywalizacji o wójta podczas nadchodzących wyborów samorządowych. Przedstawiamy kandydatów oraz zapraszamy do udziału w sondażu.

W dniu 7 kwietnia 2024 roku obywatele Gminy Kłaj oraz całej Polski staną przed ważnym zadaniem wyborczym. Tego dnia odbędą się wybory samorządowe, które wyłonią radnych do gmin, a także burmistrzów, wójtów oraz prezydentów. Dla mieszkańców Kłaja szczególnie istotne będą wybory na stanowisko wójta, gdzie rywalizacja między kandydatami przybiera na szczególną intensywność.

Wybory samorządowe 2024 w Kłaju

W gminie Kłaj do roli wójta aspirować będzie dwóch kandydatów. Ich starcie obiecuje być jednym z najbardziej emocjonujących wydarzeń w regionie.

Wybory samorządowe to nie tylko okazja do wyrażenia swojego zdania, ale również możliwość aktywnego uczestnictwa w życiu społeczności lokalnej. Wszystkich obywateli Gminy Kłaj serdecznie zachęcamy do udziału w nadchodzących wyborach oraz do wyrażenia swojego głosu na kandydata, który najlepiej odzwierciedla wasze wartości i potrzeby. Niech 7 kwietnia będzie dniem, w którym wspólnie podejmujemy ważne decyzje dotyczące naszej wspólnoty lokalnej.

Kto startuje na wójta gminy Kłaj?

Cebeńko Stanisław Piotr - wybory samorządowe 2024 - gmina Kłaj
Cebeńko Stanisław Piotr
fot. dziennikpolski.pl

Cebeńko Stanisław Piotr – lat 50, mieszkaniec Kłaja, wykształcenie wyższe. Startuje jako kandydat KWW TWÓJ RUCH GMINA KŁAJ.


Strączek Zbigniew - wybory samorządowe 2024 - gmina Kłaj
Strączek Zbigniew fot. klaj.pl

Strączek Zbigniew – lat 69, mieszkaniec Kłaja, wykształcenie wyższe. Startuje jako kandydat KWW RAZEM DLA GMINY KŁAJ.


Dane o kandydatach pochodzą z bazy Państwowej Komisji Wyborczej.

Kto wygra wybory na wójta gminy Kłaj? SONDAŻ

Przed wyborami zachęcamy wszystkich mieszkańców do wzięcia udziału w naszym sondażu, który pomoże zobaczyć trendy i preferencje wyborcze w gminie Kłaj. Wasze głosy są niezwykle istotne dla kształtowania przyszłości naszego regionu. Nie zapomnijcie wyrazić swojej opinii i uczestniczyć w demokratycznym procesie wyborczym!

Na kogo zagłosujesz w wyborach na wójta gminy Kłaj?

  • Strączek Zbigniew (68%, 171 głosów)
  • Cebeńko Stanisław Piotr (32%, 82 głosów)

Wszystkich głosów: 253

Loading ... Loading ...

Wyniki sondażu

Zachęcamy do udziału w sondażu. Wyniki zostaną ogłoszone dzień przed ciszą wyborczą. Jeśli nie chcesz przegapić informacji o wynikach, zapisz się do naszego newslettera.

Proszę czekać

Twój adres został dodany do naszej bazy


Nasz sondaż został zakończony. Wyniki na dzień 5 kwietnia 2024 roku  znajdą Państwo powyżej. Do zobaczenia przy urnach wyborczych!

2 komentarze

  • Broń nas Panie Boże przed tym Cebeńko. Do wyborów ledwie dwa tygodnie a gość jeszcze nic nie pokazał – brak jakichkolwiek pomysłów na zarządzanie gminą, brak spotkań z mieszkańcami. Wyskoczy jak królik z kapelusza na kilka dni przed i liczy na czyjeś głosy 😀
    Po za tym reprezentacja jego komitetu to zbieranina ludzi praktycznie tylko z miejscowości Kłaj – to wiele pokazuje jak potraktuje inne miejscowości i jak będzie o nie “dbał” jeśli nie daj Boże by wygrał.

  • nie jest sztuką obiecywanie, realizacja to jest problem obecnego wójta gdzie w spośób bardzo udany robi z niektórych miejscowości zacofanie ( brak busów, brak sklepów, brak aptek, brał komunikacji, brak tak naprawdę podstawowych elementarnych narządzi społecznych do funkcjonowania w 21 wieku