Gazeta Wielicka - Najnowsze wiadomości z Wieliczki, Niepołomic, Gdowa, Kłaja i Biskupic

Kto startuje na wójta gminy Gdów? Wybory samorządowe 2024 [SONDAŻ]

Wójt Gminy Gdów - wybory samorządowe 2024

Sprawdź, jakie wyzwania czekają Gminę Gdów w nadchodzących wyborach samorządowych, gdzie trzech kandydatów rywalizuje o stanowisko wójta.

7 kwietnia 2024 roku to data, na którą czekają wszyscy mieszkańcy Gminy Gdów. To wtedy odbędą się wybory samorządowe, które wyłonią nowych radnych do gminy oraz przyniosą zmiany na stanowiskach burmistrzów, wójtów i prezydentów. Jednak to wybory na stanowisko wójta budzą największe emocje w lokalnej społeczności.

Wybory samorządowe 2024 w Gdowie

W Gminie Gdów do roli wójta aspiruje aż trzech kandydatów, co sprawia, że rywalizacja nabiera wyjątkowego napięcia. Każdy z kandydatów stara się przekonać wyborców, że to właśnie on jest odpowiednią osobą do kierowania losami gminy.

Wybory samorządowe to nie tylko okazja do wyrażenia swojego zdania, ale również możliwość aktywnego uczestnictwa w życiu społeczności lokalnej. Wszystkich obywateli Gminy Gdów serdecznie zachęcamy do udziału w nadchodzących wyborach oraz do wyrażenia swojego głosu na kandydata, który najlepiej odzwierciedla wasze wartości i potrzeby. Niech 7 kwietnia będzie dniem, w którym wspólnie podejmujemy ważne decyzje dotyczące naszej wspólnoty lokalnej.

Kto startuje na wójta gminy Gdów?

Kotowicz Piotr - wybory samorządowe 2024 - gmina Gdów
Kotowicz Piotr fot. Facebook @Piotr-Kotowicz

Kotowicz Piotr – lat 40, mieszkaniec miejscowości Kunice, wykształcenie średnie. Startuje jako kandydat KWW PIOTR KOTOWICZ RAZEM DLA GMINY GDÓW.


Suwała Ewa Anna - wybory samorządowe 2024 - gmina Gdów
Suwała Ewa Anna fot. przyjazna-gmina.com.pl

Suwała Ewa Anna – lat 44, mieszkanka miejscowości Niewiarów, wykształcenie wyższe. Startuje jako kandydatka KWW „PRZYJAZNA GMINA” EWA ANNA SUWAŁA


Wojas Zbigniew - wybory samorządowe 2024 - gmina Gdów
Wojas Zbigniew fot. zbigniewwojas.pl

Wojas Zbigniew – lat 63, mieszkaniec miejscowości Podolany, wykształcenie średnie. Startuje jako kandydat KWW „RAZEM DLA PRZYSZŁOŚCI NASZEJ GMINY”


Dane o kandydatach pochodzą z bazy Państwowej Komisji Wyborczej.

Kto wygra wybory na wójta gminy Gdów? SONDAŻ

Przed wyborami zachęcamy wszystkich mieszkańców Gminy Gdów do udziału w naszym sondażu. Wasze opinie są kluczowe dla lepszego zrozumienia preferencji wyborczych oraz potrzeb społeczności lokalnej. Nie zapomnijcie podzielić się swoimi poglądami i wziąć aktywny udział w demokratycznym procesie wyborczym!

Na kogo zagłosujesz w wyborach na wójta gminy Gdów?

  • Kotowicz Piotr (35%, 256 głosów)
  • Suwała Ewa Anna (34%, 248 głosów)
  • Wojas Zbigniew (32%, 234 głosów)

Wszystkich głosów: 738

Loading ... Loading ...

Wyniki sondażu

Zachęcamy do udziału w sondażu. Wyniki zostaną ogłoszone dzień przed ciszą wyborczą. Jeśli nie chcesz przegapić informacji o wynikach, zapisz się do naszego newslettera.

Proszę czekać

Twój adres został dodany do naszej bazy


Nasz sondaż został zakończony. Wyniki na dzień 5 kwietnia 2024 roku  znajdą Państwo powyżej. Do zobaczenia przy urnach wyborczych!

Dodaj komentarz