Gazeta Wielicka - Najnowsze wiadomości z Wieliczki, Niepołomic, Gdowa, Kłaja i Biskupic

Turniej Siatkówki HPlay Volleyball w Wieliczce i wizyta Wawel Truck

16 listopada w Centrum Edukacyjno-Rekreacyjnym Solne Miasto odbył się wyjątkowy Turniej Siatkówki organizowany w szczytnym celu przez HPlay. Na miejsce przybyli fani sportu i nie tylko, a czekało na nich mnóstwo atrakcji, w tym Wawel Truck. Każdy miał możliwość wejścia do wnętrza tego wyjątkowego pojazdu i odkrycia mobilnej strefy zabaw oraz słodkiego świata marki.

16 listopada na mieszkańców Wieliczki czekało wiele atrakcji. Fani sportu mogli kibicować swoim ulubionym drużynom podczas wyjątkowego charytatywnego Turnieju siatkówki, który został zorganizowany przez firmę HPlay. Tego dnia dla fanów słodkości i zabawy marka Wawel przygotowała natomiast coś naprawdę wyjątkowego ? pierwszą interaktywną ciężarówkę, która na swojej trasie ma kilkadziesiąt polskich miast. Moc atrakcji, niezapomniana zabawa i słodycze na wyciągnięcie ręki ? tak w skrócie można opisać wizytę Wawel Trucka w Wieliczce.
– ?HPlay Volleyball to turniej siatkówki, który łączy sportową rywalizację z pomaganiem. Jesteśmy dumni z tego, że wydarzenie cieszy się tak dużym zainteresowaniem. Udział w zawodach to świetna okazja nie tylko do integracji pracowników z różnych firm, ale także do dobrej zabawy i niezapomnianych emocji. Wspólny charytatywny cel, doping gości na widowni i zaangażowanie zawodników – to wszystko spowodowało, że długo nie zapomnimy tego wydarzenia.? ? mówi Grzegorz Ludwin, Organizator Turnieju.
W zawodach wzięło udział 17 drużyn, w tym 3 z firmy Wawel. Wspólnym celem wydarzenia było wsparcie podopiecznych trzech fundacji, jedną z nich była Fundacja ?Wawel z Rodziną?.
– ?W turnieju HPlay Volleyball walczyło w sumie prawie 30 pracowników z firmy Wawel. To naprawdę wspaniała inicjatywa, nie tylko integrująca i wzmacniająca więzi między pracownikami, ale także zorganizowana w szczytnym celu i ukierunkowana na pomaganie. Dziękujemy organizatorom, wszystkim zawodnikom oraz uczestnikom wydarzenia za niesamowite emocje?. ? mówi Sylwia Warnecka, CSR Manager, Wawel SA
To był dzień pełen atrakcji i niezapomnianych emocji, który urozmaiciła dodatkowo podróż po wnętrzu Wawel Trucka. Słodka, interaktywna ciężarówka zaskakiwała odwiedzających nie tylko swoim magicznym wnętrzem, pełnym interaktywnych gier i aplikacji, ale także specjalną strefą zabaw, która mieściła się przed pojazdem. O najlepszą atmosferę dbały hostessy i animatorzy. Każda wizyta w Wawel Trucku kończyła się w słodkiej strefie, w której można było skomponować swój miks ulubionych słodyczy.

Dodaj komentarz