Gazeta Wielicka- wiadomości z powiatu wielickiego

Różne oblicza Chin – Zaproszenie na spotkanie w MCDiS w Niepołomicach

6 grudnia 2016 roku w ramach spotkań ?Podróże małe i duże? zapraszamy do kina Małopolskiego Centrum Dźwięku i Słowa w Niepołomicach na pokaz Kazimierza Pawłowskiego o Chinach.

Tym razem nie będzie typowo. Nie będzie o jednej wyprawie, czy o konkretnym szlaku. Za to będzie o jednym państwie, które ma wiele twarzy. Chiny to niezwykły kraj. Pełen kontrastów, bogactwa i biedy, prawdziwego kapitalizmu i cenzury. Pełen nowoczesności i tradycji. Świetnej kuchni, ale i nieraz nas szokującej. A przede wszystkim kraj wspaniałych ludzi, o których będzie najwięcej.

 

Informacje o prelegencie:

 

Kazimierz Pawłowski

Podróżnik, pilot wycieczek, miłośnik sportów nie tylko ekstremalnych. Marzy mu się zamieszkanie na Wyspie Wielkanocnej, gdzie mógłby się bujać na hamaku nad brzegiem oceanu, w cieniu posągów Maui 🙂 Zakochany w Chinach i właśnie w ten rejon świata najczęściej prowadzi wycieczki. Nie przepuści żadnej okazji, aby dobrze zjeść, ale w jak najmniej turystycznych miejscach. Woli góry i naturę od wielkiego miasta, ale wszędzie czuje się dobrze. Redaktor serwisu poświęconego ekstremalnym wyczynom.

Pokaz odbędzie się 6 grudnia 2016 roku (wtorek) o godz. 19.00 w kinie Małopolskiego Centrum Dźwięku i Słowa (ul. Zamkowa 4, Niepołomice).

Wstęp wolny!

W trakcie pokazu konkurs z nagrodami!

Chiny_plakat

MCDiS

Małopolskie Centrum Dźwięku i Słowa w Niepołomicach jest kompleksowym obiektem kulturalnym, edukacyjnym, rozrywkowym oraz szkoleniowym. Projekt MCDiS został powołany do życia na wniosek miasta i gminy Niepołomice, a samo centrum w szybkim czasie stało się jednym z najciekawszych miejsc turystycznych okolic Krakowa i całego województwa małopolskiego.

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Bądź na bieżąco!

Obserwuj nas w mediach społecznościowych i bądź na bieżąco!