Gazeta Wielicka - Najnowsze wiadomości z Wieliczki, Niepołomic, Gdowa, Kłaja i Biskupic

Catering ? najlepszy wybór na wydarzenia biznesowe

Konferencja, a może szkolenie? Aby te wydarzenia biznesowe były całkowicie udane, warto zadbać także o profesjonalny catering.

Aktualnie coraz więcej klientów biznesowych decyduje się na catering. To kompleksowa usługa wyżywienia uczestników różnych wydarzeń firmowych, która może obejmować także dodatkowe usługi w zależności od potrzeb klientów i specyfiki eventu.

Z artykułu dowiesz się:

 • Czym jest catering?
 • Catering dla biznesu ? kiedy sprawdzi się najlepiej?
 • Jak zamówić catering biznesowy?

Czym jest catering?

Catering to usługa polegająca na przygotowaniu oraz na dostarczeniu gotowych potraw na wydarzenia. Usługi tego rodzaju oferuje firma cateringowa.

Aktualnie catering wybierany jest na różne wydarzenia ? zarówno te biznesowe, jak również prywatne, okolicznościowe. Catering można zamówić do sali, ale również doskonale sprawdza się on podczas wydarzeń plenerowych.

Firma oferująca catering może zapewnić swoim klientom dostęp także do innych usług, na przykład mogą być to obsługa kelnerska, wypożyczenie mebli gastronomicznych oraz zastawy stołowej, obsługa eventu ? dostarczenie nagłośnienia, oświetlenia i innych sprzętów.

Catering dla biznesu ? kiedy sprawdzi się najlepiej?

Na catering najczęściej decydują się te firmy, które organizują różnego rodzaju eventy, czyli wydarzenia biznesowe. Firmy cateringowe są w stanie obsłużyć event praktycznie każdej wielkości ? w dowolnej lokalizacji.

Dostarczane przez firmę cateringową posiłki sprawdzą się zarówno podczas krótkich eventów na mniejszą liczbę gości, jak również podczas większych wydarzeń nawet na kilku tysięcy uczestników.

Firmy najczęściej decydują się na catering na:

 • konferencje
 • szkolenia
 • imprezy integracyjne
 • bankiety firmowe
 • imprezy okolicznościowe
 • jubileusze
 • przerwy kawowe
 • lunche biznesowe
 • pikniki firmowe

Wobec tego oferta firm cateringowych doskonale sprawdzi się na każde wydarzenie biznesowe, gdy jego organizator pragnie zapewnić gościom profesjonalną i kompleksową obsługę wraz z wyśmienitym wyżywieniem.

Jak zamówić catering biznesowy?

Zamówienie cateringu biznesowego jest bardzo proste. Pierwszym krokiem będzie znalezienie firmy oferującej catering.

Aktualnie, gdy na rynku działa wiele firm cateringowych, przedsiębiorcy mają do dyspozycji szeroką gamę ofert, dlatego też mogą wybrać bez problemu taką, która spełni ich wymagania w pełni. Adresy firm prowadzących catering można znaleźć obecnie przez internet.

Firmy cateringowe mogą dostarczyć na wydarzenie różnego rodzaju posiłki zgodnie z wcześniej ustalonym menu. Mogą być to między innymi słodkie i słone przekąski, napoje, dania obiadowe, kolacje, słodkości ? ciasta, ciasteczka, desery.

Największym zainteresowaniem cieszą się posiłki zaliczane do kuchni międzynarodowej, ale można także zamówić dania poszczególnych kuchni świata ? kuchni polskiej, francuskiej, amerykańskiej, hiszpańskiej zgodnie z życzeniami.

Dania dostarczane są na miejsce jako przygotowane lub też przygotowywane są z wykorzystaniem odpowiedniego sprzętu mobilnego, aby były świeże, ciepłe i smaczne.

Jak wspomnieliśmy wcześniej, catering oferowany przez firmy cateringowe może włączać także dodatkowe usługi, na przykład obsługę kelnerską czy wypożyczenie wyposażenia gastronomicznego. Pracownicy firmy cateringowej zasugerują najlepsze rozwiązania.

SCC ? Service Congres Center ? profesjonalny catering w Krakowie

Interesuje Cię profesjonalny catering? Skorzystaj z oferty firmy cateringowej SCC ? Service Congres Center z Krakowa!

SCC ? Service Congres Center to jedna z największych firm cateringowych działających w Krakowie, która od lat specjalizuje się w kompleksowej obsłudze wydarzeń biznesowych i prywatnych, w tym między innymi takich jak konferencje, szkolenia, imprezy integracyjne, kongresy, bankiety, wesela.

Firma cateringowa SCC ? Service Congres Center zapewnia swoim klientom pełną i fachową obsługę, która obejmuje nie tylko catering, ale także obsługę kelnerską oraz usługi wypożyczalni gastronomicznej.

Dodaj komentarz