Gazeta Wielicka - Najnowsze wiadomości z Wieliczki, Niepołomic, Gdowa, Kłaja i Biskupic

Charytatywny Moto Piknik dla Tymona. Udostępnij!

OSP Zabierzów Bocheński oraz Bobrowe Rozlewisko zapraszają w niedzielę 10 września na Charytatywny Moto Piknik organizowany dla Tymona – niepełnosprawnego chłopca z Zabierzowa Bocheńskiego.

Tymon urodził się w 2015 roku, choruje na epilepsję, która znacznie utrudnia jego rozwój. Zmaga się on również z opóźnieniem psychoruchowym oraz chorobą Hirschprunga, z powodu której przeszedł operacje. Tymon wymaga stałej opieki lekarzy i specjalistów oraz specjalistycznego sprzętu, żeby móc się dalej rozwijać.

Program wydarzenia

8:00-12:00 Zawody wędkarskie. Spławik – grunt do wyboru. Możliwość łowienia na więcej niż jedną wędką. (Zapisy w dniu zawodów u pana Mariusza.)

13.00 Zbiórka motocykli, samochodów sportowych oraz zabytkowych, które prowadzone przez OSP Zabierzów Bocheński przejadą do Niepołomic i z powrotem. Po powrocie zostaną wszystkie pojazdy zaprezentowane uczestnikom wydarzenia 😁

Atrakcje dla najmłodszych: dmuchańce, malowanie twarzy, wata cukrowa. Panie z KGW Zabierzów Bocheński będą częstować lokalnymi przysmakami .

Swoją obecność potwierdzili:

Mototygrysy Niepolomice,
Mercedes Team Południe,
M.P.M. Auto,
Klasyki Niepolomice i Okolice,
Amerykański Garaż,
Knajpa Apacz i Przyjaciele,
Mariusz Juszczak – wicemistrz Polski w wyścigach motocyklowych,
BatGarage – DriftTeam,
Marcin Łowca Widoków

Udostępnij ten artykuł, aby jak najwięcej osób dowiedziało się o tym ważnym charytatywnym wydarzeniu!

Dodaj komentarz