Gazeta Wielicka - Najnowsze wiadomości z Wieliczki, Niepołomic, Gdowa, Kłaja i Biskupic

Wilk i jeleń na jednym kadrze. Niezwykłe spotkanie w Puszczy Niepołomickiej [WIDEO]

Jeden z pasjonatów przyrody, miał niezwykłe szczęście podczas niedawnej wizyty w Puszczy Niepołomickiej. Podczas porannej wycieczki w pierwszym tygodniu maja, udało mu się uwiecznić na filmie spotkanie młodego wilka z jeleniem, które z pewnością zainteresuje miłośników natury.

Całe wydarzenie rozegrało się na krótkim filmie opublikowanym na profilu autora  “Zipi Tatry i przyroda“, który podczas spaceru zauważył jelenia poruszającego się w jego kierunku. “Będąc na ścieżce z dużej odległości zobaczyłem jelenia. Usiadłem na tyłku i zacząłem filmować, a on szedł w moim kierunku. Niespodziewanie pojawił się bohater na drugim planie, który podążał za jeleniem…” – relacjonuje autor filmu.

Całe wydarzenie rozegrało się na krótkim filmie opublikowanym na profilu autora, który podczas spaceru zauważył jelenia poruszającego się w jego kierunku. “Będąc na ścieżce z dużej odległości zobaczyłem jelenia. Usiadłem na tyłku i zacząłem filmować, a on szedł w moim kierunku. Niespodziewanie pojawił się bohater na drugim planie, który podążał za jeleniem…” – relacjonuje autor filmu.

Spotkania takie są niezwykle rzadkie i cenne, zwłaszcza w naturalnym środowisku zwierząt. Puszcza Niepołomicka, ze swoją bogatą fauną i florą, staje się coraz bardziej popularnym celem dla miłośników przyrody. To miejsce dające unikalną szansę na obserwację dzikiej przyrody w jej naturalnym środowisku.

Zachęcamy więc wszystkich zainteresowanych do odwiedzenia Puszczy Niepołomickiej. To nie tylko możliwość aktywnego wypoczynku na łonie natury, ale także szansa na niezapomniane spotkania z dzikimi mieszkańcami tych lasów.

Dodaj komentarz