Gazeta Wielicka - Najnowsze wiadomości z Wieliczki, Niepołomic, Gdowa, Kłaja i Biskupic

Gwiazdy show TVN na deskach Teatru Ludowego! Koncert charytatywny na rzecz KTOZ

Finalistki talent show Aplauz Aplauz oraz Mam Talent – Beata Buszka z córką Kasią wystąpią w czwartek, 23 maja, w Nowej Hucie podczas Konkursu Forum Talentów. Będzie to koncert charytatywny na rzecz KTOZ (Krakowskie Towarzystwo Opieki nad Zwierzętami), a na scenie zobaczymy również młode talenty z Krakowa. O której godzinie wystartuje wydarzenie?

“Utalentowaną młodzież należy wspierać i motywować. Wydarzeń, które temu sprzyjają nadal brakuje. W tak dużym mieście jak Kraków talentów z pewnością mamy pod dostatkiem, dlatego pochwalmy się nimi. To wydarzenie ma również wymiar charytatywny, wspólnie z KTOZ Kraków będziemy zachęcać do adopcji zwierząt oraz udziału w zbiórce”- przekonuje Witold Szpur, prezes fundacji Forum Kraków.  

Koncert charytatywny na rzecz Krakowskiego Towarzystwa Opieki nad Zwierzętami wystartuje o godzinie 17:30. Wstęp na wydarzenie jest BEZPŁATNE.

Na laureatów konkursu czekają nagrody od Partnerów, dzięki którym będą mogli rozwijać swoje pasje i hobby. Wyboru dokona profesjonalne jury.  

Partnerzy wydarzenia:
Laserpark – Laserowy Paintball / LaserTag
NextGen Education
AleKlocki – Edukacyjna Sala Zabaw
OJK Elanus
Family Fit Garage – Studio Treningu Personalnego – Ania Zych
AcroPark Balicka
77 Auto Group 
Teatr Groteska 

Całe wydarzenie ma charakter charytatywny i wspiera podopiecznych KTOZ Krakowskiego Towarzystwa Opieki nad Zwierzętami.  

Fot. Zygmunt Put

Dodaj komentarz