Gazeta Wielicka - Najnowsze wiadomości z Wieliczki, Niepołomic, Gdowa, Kłaja i Biskupic

Koncert Mroza w Niepołomicach

W środę 11 listopada zapraszamy do Niepołomic na wspólne obchody Narodowego Święta Niepodległości.

Będziemy świętować na trzy sposoby. Oficjalne uroczystości odbędą się pod pomnikiem. Na część artystyczną ? koncert Mrozu ? zapraszamy wieczorem do Parku Miejskiego. Z kolei miłośnicy sportu będą mogli wziąć udział w Biegu Niepodległości.

W tym roku upamiętnimy 97. rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości.

Oficjalne uroczystości rozpoczniemy mszą świętą o godzinie 13.00. Po jej zakończeniu, poczty sztandarowe szkół i organizacji gminnych oraz pozostali uczestnicy przemaszerują pod pomnik w Parku Miejskim. Tam około godziny 14.00 wspólnie odśpiewamy narodowy hymn Polski, wysłuchamy informacji okolicznościowej i złożymy kwiaty pod pomnikiem. Na zakończenie zaplanowano mini koncert melodii patriotycznych w wykonaniu orkiestry Lira.

W samo południe w Puszczy Niepołomickiej odbędzie Bieg Niepodległości. Bieg ma charakter towarzyski. Nie będzie prowadzony pomiar czasu. Każdy uczestnik otrzyma pakiet startowy, medal, będzie miał zapewniony posiłek i napój po biegu oraz będzie mógł uczestniczyć w losowaniu nagród. Koszt udziału 20 zł. Zapisy i więcej szczegółów tutaj.

O godzinie 19.00 w Parku Miejskim wystąpi Mrozu. Piosenkarz wykonuje utwory z pogranicza popu i R&B. Na jego ostatnim albumie ?Rollercoaster? znajduje się dużo energetycznych utworów, które idealnie sprawdzają się na imprezach i koncertach, ale znajdziemy też piosenki bardziej refleksyjne. Wstęp bezpłatny!

Do najbardziej znanych utworów artysty należą: ?Jak nie my to kto?, ?Miliony monet?, ?Rollercoaster?, ?1000 metrów nad ziemią?, ?Poza Logiką? czy wykonany wspólnie z chórem Sound n\’ Grace ?Nic do stracenia?.

Plakat

Dodaj komentarz