Gazeta Wielicka- wiadomości z powiatu wielickiego

Koncert Mroza w Niepołomicach

W środę 11 listopada zapraszamy do Niepołomic na wspólne obchody Narodowego Święta Niepodległości.

Będziemy świętować na trzy sposoby. Oficjalne uroczystości odbędą się pod pomnikiem. Na część artystyczną ? koncert Mrozu ? zapraszamy wieczorem do Parku Miejskiego. Z kolei miłośnicy sportu będą mogli wziąć udział w Biegu Niepodległości.

W tym roku upamiętnimy 97. rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości.

Oficjalne uroczystości rozpoczniemy mszą świętą o godzinie 13.00. Po jej zakończeniu, poczty sztandarowe szkół i organizacji gminnych oraz pozostali uczestnicy przemaszerują pod pomnik w Parku Miejskim. Tam około godziny 14.00 wspólnie odśpiewamy narodowy hymn Polski, wysłuchamy informacji okolicznościowej i złożymy kwiaty pod pomnikiem. Na zakończenie zaplanowano mini koncert melodii patriotycznych w wykonaniu orkiestry Lira.

W samo południe w Puszczy Niepołomickiej odbędzie Bieg Niepodległości. Bieg ma charakter towarzyski. Nie będzie prowadzony pomiar czasu. Każdy uczestnik otrzyma pakiet startowy, medal, będzie miał zapewniony posiłek i napój po biegu oraz będzie mógł uczestniczyć w losowaniu nagród. Koszt udziału 20 zł. Zapisy i więcej szczegółów tutaj.

O godzinie 19.00 w Parku Miejskim wystąpi Mrozu. Piosenkarz wykonuje utwory z pogranicza popu i R&B. Na jego ostatnim albumie ?Rollercoaster? znajduje się dużo energetycznych utworów, które idealnie sprawdzają się na imprezach i koncertach, ale znajdziemy też piosenki bardziej refleksyjne. Wstęp bezpłatny!

Do najbardziej znanych utworów artysty należą: ?Jak nie my to kto?, ?Miliony monet?, ?Rollercoaster?, ?1000 metrów nad ziemią?, ?Poza Logiką? czy wykonany wspólnie z chórem Sound n\’ Grace ?Nic do stracenia?.

Plakat

Avatar

Gazeta Wielicka

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Bądź na bieżąco!

Obserwuj nas w mediach społecznościowych i bądź na bieżąco!