Gazeta Wielicka- wiadomości z powiatu wielickiego

Obierz kurs na języki obce. Przyjdź do biblioteki!

Naukę aż pięciu języków obcych: angielskiego (w tym angielskiego biznesowego), niemieckiego, francuskiego, hiszpańskiego i włoskiego oferuje Powiatowa i Miejska Biblioteka Publiczna w Wieliczce

Każdy użytkownik może uzyskać tu bezpłatny dostęp do e-learningowych kursów przeznaczonych dla dorosłych, a także dla dzieci od 10 roku życia.

Kursy są dostępne na multimedialnej platformie https://lerni.us/. Składają się z filmów, fotolekcji, kącików gramatycznych, modułów nauki słówek. Metoda nauczania opiera się na naturalnych procesach poznawczych. Wykorzystuje tak zwaną immersję językową, czyli całkowite zanurzenie w języku, dzięki któremu w szybkim tempie można opanować wybrany język, a efekty widoczne są już po kilku sesjach nauki.

Do korzystania z kursów wystarczą: komputer, tablet lub smartfon, a także dostęp do Internetu. Każdy użytkownik biblioteki może otrzymać własny dostęp do platformy https://lerni.us/ (projekt umożliwia korzystanie z 60% znajdujących się tutaj materiałów). W rezultacie można uczyć się w bibliotece, korzystając z komputerów i urządzeń mobilnych należących do placówki lub własnych.

Biblioteka oferuje dostęp do kursów dzięki udziałowi w projekcie ?Kurs na języki obce?. Jest to nowy program firmy Funmedia realizowany we współpracy z Fundacją Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego. Dzięki niemu biblioteki publiczne z całej Polski mogą oferować naukę języków obcych.

Zapisy Dział Literatury Pięknej. Do zapisu potrzebny jest adres e-mail. Z kursów można korzystać tylko na komputerach znajdujących się w wielickiej bibliotece i jej 8 filiach.

Kursy są dostępne w ramach platformy LERNI.US (nauka jezyka Angielskiego, Angielskiego biznesowego, Niemieckiego, Hiszpańskiego, Francuskiego i Włoskiego – w wersji ograniczonej).

Oprócz tego wielicka biblioteka umożliwia bezpłatny dostęp do platformy KURSY123 (Angielski123, Angielski biznesowy123, Hiszpański123, Fotografia123, Photoshop 123 – wersja pełna). Więcej informacji o KURSACH 123.

Kurs-na-jezykiWWW

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Bądź na bieżąco!

Obserwuj nas w mediach społecznościowych i bądź na bieżąco!