Gazeta Wielicka- wiadomości z powiatu wielickiego

Rodzinnie Kreatywnie

Już w niedziele 16 września Stowarzyszenie Rozwoju Gminy Kłaj z wielką radością zaprasza na mega inspirujące i kreatywne spotkanie dla rodzin z małymi dziećmi. Przed nami wyśmienita zabawa i różnorodne warsztaty. 

Na część animacyjną zapraszamy do sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej w Kłaju. Nasze smyki wraz z rodzicami będą mogły wziąć udział w zabawach i konkursach z super upominkami, wspólnie potańczyć albo pobawić się z wykorzystaniem chusty animacyjnej. Chyba żadna dziecięca imprez nie może odbyć się bez malowania buziek ? mamy, więc i to. Dużo dobrej zabawy czeka też wszystkich, budujących przestrzenne konstrukcje. A kto ma ręce pełne pomysłów będzie mógł puścić wodze fantazji podczas warsztatów plastycznych.

Równocześnie w kilku pracowniach Szkoły Podstawowej odbędą się ciekawe, rodzinne warsztaty i pokazy: warsztaty skręcania baloników, inspirujące warsztaty szachowe, niezwykłe warsztaty serowarskie. Fanów eksperymentów zapraszamy na szalony pokaz chemiczny oraz do zrobienia fantazyjnych mydełek.

Na zakończenie – Clown Olo. Ale Cyrki!

Wszystkie atrakcje odbędą się równocześnie, będzie zatem w czym wybierać. Do zobaczenia! Szczegóły na plakacie.

 Zadanie współfinansowane z dotacji POWIATU WIELICKIEGO.

 

 

Justyna Waligóra

 

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Bądź na bieżąco!

Obserwuj nas w mediach społecznościowych i bądź na bieżąco!