Gazeta Wielicka- wiadomości z powiatu wielickiego

?Senior na językach? w wielickiej bibliotece

W październiku w wielickiej bibliotece rusza kolejna edycja projektu, pt. SENIOR NA JĘZYKACH realizowanego razem ze Szkołą Językową KONTEKST w Wieliczce

W ramach projektu będziemy uczyć seniorów języka angielskiego. Prowadzone warsztaty skierowane są do osób, które ukończyły 50. rok życia i mają pomóc wszystkim tym, którzy chcieliby zapoznać się z podstawami języka angielskiego lub kontynuować rozpoczętą wcześniej naukę.

Projekt SENIOR NA JĘZYKACH jest odpowiedzią na potrzeby seniorów, uczestniczących w różnorodnych zajęciach organizowanych przez wielicką bibliotekę.

Zajęcia będą przeprowadzane metodą komunikatywną (Communicative Laguage Teaching), rozwijającą głównie umiejętności konwersacyjne ? mówienie i rozumienie ze słuchu, poszerzoną jednakże, o rozwijanie umiejętności czytania ze zrozumieniem tekstów w języku obcym. Prowadzący zajęcia gwarantuje przyjazną atmosferę i motywujące rodzaje ćwiczeń, które utwierdzą Słuchaczy w przekonaniu, o słuszności ich decyzji o udziale w zajęciach językowych dla seniorów, w ramach projektu ?Senior na językach?.

Koszt zajęć:
Grupa 10 osób ? 70,00 zł/ miesiąc*/os.
Grupa 9 osób ?75,00 zł/ miesiąc*/os.
Grupa 8 osób ? 80,00 zł/miesiąc*/os.
Grupa 7 osób ? 90,00 zł/ miesiąc*/os.
Grupa 6/5 osób ? 100,00 zł/ miesiąc*/os.

* – opłata miesięczna w standardowym miesiącu obejmującym 4 tygodnie zajęć

Zajęcia odbywać się będą w godzinach przedpołudniowych. Terminy zajęć ustalone zostaną na spotkaniu organizacyjnym. Spotkanie odbędzie się 16.10.2017 r. (poniedziałek) o godz. 13.00 w Budynku Biblioteki, ul. Żwirki i Wigury 2 (Sala na poddaszu). Obecność obowiązkowa.
Czas zajęć: 2 godz. lekcyjne. Czas trwania kursu: 30 godzin lekcyjnych (z możliwością przedłużenia).

Zapisy:
Zapisy na kurs przyjmowane są od 2.10. 2017 r. do 14.10. 2017 r. osobiście w Dziale popularno-naukowym lub telefoniczne pod nr 12/278-30-75; 12/278-15-65 w godzinach otwarcia biblioteki. Liczba miejsc ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń.

dictionary-reference-book-learning-meaning-159581 angielski kontekst_ok (Copy)

Biblioteka Publiczna w Wieliczce

Powiatowa i Miejska Biblioteka Publiczna w Wieliczce

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Bądź na bieżąco!

Obserwuj nas w mediach społecznościowych i bądź na bieżąco!