Gazeta Wielicka- wiadomości z powiatu wielickiego

Ogólnopolski turniej piłki nożnej “Bądź następny!”

27 i 28 lutego Szkoła Futbolu Staniątki zorganizuje największe wydarzenie sportowe w swojej działalności ? Ogólnopolski turniej piłki nożnej BĄDŹ NASTĘPNY w roczniku 2005-2006.

Turniej zostanie rozegrany na trzech halach sportowych: Campus Wielicki oraz Solne Miasto w Wieliczce i hala w Zespole Szkół w Kłaju. Zespoły, które do nas przyjadą będą zakwaterowane w trzech hotelach o wysokim standardzie: Hotel NIEPOŁOMICE, Hotel SALIN Wieliczka oraz Hotel AZALIA w Szarowie, a smaczku w turnieju dodadzą atrakcyjne i cenne nagrody oraz uroczysta ceremonia zakończenia turnieju, która będzie miała miejsce na Zamku Królewskim w Niepołomicach.
Znamy już komplet drużyn które zagrają w turnieju. Nasze dwie reprezentacje w roczniku 2005-2006 będą rywalizowały i konfrontowały swoje umiejętności z jednymi z najlepszych akademii piłkarskich w Polsce, w których znalazło się aż 5 akademii z ekstraklasy!

badz_nastepny

Zgłoszone drużyny:
BENIAMINEK KROSNO,
ORBITA BUKOWNO,
DRUKARZ WARSZAWA,
KORONA KIELCE,
CRACOVIA KRAKÓW I, II
GARBARNIA KRAKÓW,
WISŁA KRAKÓW,
GWAREK ZABRZE,
EKOBALL SANOK,
OLYMPIC WROCŁAW,
MKS WICHER KOBYŁKA,
ROZWÓJ KATOWICE,
GKS KATOWICE,
POGOŃ SZCZECIN,
RAKÓW CZĘSTOCHOWA I, II,
SPARTA ZABRZE I, II
RODŁO OPOLE,
RESOVIA RZESZÓW,
WIDZEW ŁÓDŹ
SZKOŁA FUTBOLU STANIĄTKI I, II

Na takie turnieje czekaliśmy długo ale to nic dziwnego ponieważ o podobnych turniejach w całej Polsce słyszy się rzadko. We wrześniu zorganizowaliśmy jednodniowy turniej w roczniku 2007-2008, w którym również wzięły udział 24 zespoły z całej Polski. Był to pierwszy sprawdzian, który miał odpowiedzieć na pytanie, czy jesteśmy gotowi na takie turnieje. Bardzo dobre opinie o tamtym turnieju pozwalają nam wierzyć, że również ten turniej będzie dużym sukcesem organizacyjnym i sportowym. Jest to największe przedsięwzięcie sportowe w naszej działalności i dołożymy wszelkich starań, żeby ten turniej dostarczył wszystkim uczestnikom niezapomnianych emocji sportowych i stanął na bardzo wysokim stopniu pod względem organizacyjnym jak również sportowym ? Krzysztof Turecki.

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Bądź na bieżąco!

Obserwuj nas w mediach społecznościowych i bądź na bieżąco!