Gazeta Wielicka- wiadomości z powiatu wielickiego

List gończy za nożownikiem

Policja wydała list gończy za 24-letnim Kamilem Pułtorakiem, mieszkańcem Raciborska (gmina Wieliczka).

Wydano list gończy za sprawcą zabójstwa w dniu 10 czerwca 2017 roku w Krakowie-Czyżynach, 24-letniego mieszkańca Krakowa

Prokuratura Okręgowa w Krakowie, Wydział I Śledczy nadzoruje śledztwo w sprawie dokonania w dniu 10 czerwca 2017 roku w Krakowie zabójstwa 24-letniego mieszkańca tego miasta. Sprawa dotyczy zdarzenia które miało miejsce w Krakowie ? Czyżynach. Na przejściu dla pieszych 24-letniemu pokrzywdzonemu zadano ciosy nożem w udo. Pokrzywdzony w wyniku doznanych obrażeń zmarł.

Podjęte w toku śledztwa czynności operacyjne i procesowe doprowadziły do ustalenia, że sprawcą tego czynu jest 24-letni Kamil Pułtorak, mieszkaniec jednej z podkrakowskich miejscowości. Ponadto ustalono, że wymieniony od dnia popełnienia czynu ukrywa się. W dniu 20 czerwca 2017 roku Sąd Rejonowy dla Krakowa ? Śródmieścia w Krakowie, Wydział; XIV Karny na wniosek prokuratora wydał postanowienie o zastosowaniu wobec Kamila Pułtoraka tymczasowego aresztowania na okres 14 dni, liczony od dnia zatrzymania. W dniu 21 czerwca 2017 roku prokurator z Wydziału I Śledczego Prokuratury okręgowej w Krakowie wydał postanowienie o poszukiwaniu podejrzanego listem gończym.

Gazeta Wielicka

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Bądź na bieżąco!

Obserwuj nas w mediach społecznościowych i bądź na bieżąco!