Gazeta Wielicka- wiadomości z powiatu wielickiego

Powstał chodnik w Podolanach

W ostatnich dniach grudnia z udziałem przedstawicieli gminy Gdów, Zarządu Dróg Wojewódzkich, wykonawcy zadania oraz inspektora nadzoru dokonano odbioru końcowego zadania polegającego na budowie chodnika w Podolanach.

Inwestycję prowadzoną przez gminę Gdów realizowała firma ?Transbet? Kazimierz Styrna, Borek 303, 32-765 Rzezawa. Przedstawiła ona najkorzystniejszą ofertę w postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego w trybie przetargu nieograniczonego. Zadanie obejmowało remont kanalizacji deszczowej i powstanie odwodnienia, wykonanie około 300mb chodnika i zatoki autobusowej, wyznaczenie przejścia dla pieszych?. Koszt robót budowlanych wyniósł około 230 000zł. i został pokryty z budżetu gminy Gdów i Województwa Małopolskiego.

W ubiegłym roku prowadzony był pierwsze etap tego zadania, który obejmował roboty rozbiórkowe, cięcie i rozebranie nawierzchni, wykonanie kanalizacji opadowej, poszerzenie drogi, budowę zatoki autobusowej. Koszt robót budowlanych wyniósł wówczas około 100 000zł i również został poryty z budżetu gminy i Województwa.

Źródło: Gmina Gdów

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Bądź na bieżąco!

Obserwuj nas w mediach społecznościowych i bądź na bieżąco!