Gazeta Wielicka- wiadomości z powiatu wielickiego

Spotkanie z Krystyną Mirek

Wielicka biblioteka rozpoczyna cykl spotkań dla kobiet i o kobietach pt. ?Damska torebka? ? spotkań pojemnych, różnorodnych i przydatnych ? tak, jak damska torebka. Zaczynamy oczywiście od literatury.

O swoich powieściach autorka pisze na blogu: ?prawdziwe życie i dobrą energię Czytelniczki, bo to one najczęściej sięgają po moje książki, uznały za największy ich atut?.

Krystyna Mirek jest autorką książek bardzo dobrze znanych szerokiemu gronu wielickich czytelników, a zwłaszcza czytelniczek: Prom do Kopenhagi, Polowanie na motyle, Większy kawałek nieba, Wszystkie kolory nieba, Szczęście all inclusive, Podarunek, Francuska opowieść, Pojedynek uczuć, Droga do marzeń, Miłość z jasnego nieba oraz sagi Jabłoniowy sad. Jej najnowsza książka ?Tajemnica zamku? będzie miała swoją premierę 15.02.2017 r.

Spotkanie odbędzie się 3 marca 2017 roku, o godz. 18:00, w sali na poddaszu wielickiej biblioteki. Ponieważ liczba miejsc jest ograniczona – obowiązuje rezerwacja miejsc (tel. 12 278 30 75 wew. 25, e-mail: dzialliteraturypieknej@biblioteka.wieliczka.eu oraz osobiście w Dziale Literatury Pięknej)

Aby lepiej przygotować się na spotkanie z Krystyną Mirek polecamy blog autorki.

Zapraszamy!

damska_tor

Biblioteka Publiczna w Wieliczce

Powiatowa i Miejska Biblioteka Publiczna w Wieliczce

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Bądź na bieżąco!

Obserwuj nas w mediach społecznościowych i bądź na bieżąco!