Gazeta Wielicka- wiadomości z powiatu wielickiego

Zapraszamy 3-4 sierpnia na Święto Ziemi Gdowskiej

Wszystkich, którzy lubią dobrą zabawę zapraszamy na Zarabie w Gdowie w pierwszy weekend sierpnia, aby wspólnie bawić się w czasie kolejnego Święta Ziemi Gdowskiej. Zapowiada się niezapomniana impreza pełna atrakcji, w czasie której każdy znajdzie coś dla siebie.
W sobotę rozpoczynamy o godz. 17. Jako pierwsze wystąpią zespoły Bat on Roads, Expert, Infinite Axis. O 19.30 weźmiemy udział w bokserskim show z udziałem Mariusza Wacha, a po nim na scenie zagra zespół B.L.U.E. Sobotni wieczór to spotkanie z gwiazdami Disco: zespołem Weekend, twórcą takich przebojów jak ?Ona tańczy dla mnie? czy ?Mój Aniele?. Wieczór zakończy Dance Party z DJ Brewka.
Niedzielne świętowanie rozpocznie się już o godzinie 15-tej, od koncertu pluszowych gwiazd telewizji- Tulinek, skierowanego do najmłodszych. W części oficjalnej, o godzinie 16.30 tradycyjnie zostaną wręczone medale okolicznościowe, a po tej uroczystości zapraszamy do tańca. W tym roku poskaczemy w rytm ?belgijki?. Kolejnym punktem programu jest występ Małgorzaty Grochal- laureatki Talentów Małopolski oraz Urszuli Zając- laureatki konkursu CK-art. Następnie sceną zawładną tancerze z Omnia Dance i GG Dance Crew z Jodo Gym. Przed godziną 18-tą podziwiać będziemy występ Zespołu Tańca i Śpiewu ?Małe Zręczyce? w towarzystwie Kapeli Zręczyckiej, a następnie wysłuchamy koncertu Reprezentacyjnej Orkiestry Dętej Gminy Gdów. W klimaty popu i rocka wprowadzi nas zespół Ostatni w Raju. Gwiazdą niedzielnego wieczoru będzie zespół Łzy.
Jak zawsze będzie można miło spędzić czas w strefie gastronomicznej i w lunaparku. Ponadto na dzieci czekają warsztaty plastyczne (sobota) i wioska indiańska (niedziela). Dla fanów aktywności fizycznej polecamy Turniej Siatkówki Plażowej, który rozpocznie się 4 sierpnia o godz. 11.00
Podczas Święta Ziemi Gdowskiej, zostanie przeprowadzona akcja charytatywna. Wolontariusze z Centrum Wolontariatu w Podolanach będą zbierać fundusze na leczenie i rehabilitację Piotra Biernata z Bilczyc. W sobotę w czasie bokserskiego show odbędzie się licytacja rękawic z podpisem Mariusza Wacha.
Do wspólnej zabawy w czasie Święta Ziemi Gdowskiej zapraszają Gospodarz Gminy Gdów oraz Centrum Kultury w Gdowie.

Szczegóły na: www.ck.gdow.pl

disco-4288618_1920 Plakat-A2-Dni-Gdowa-1-e1563133549752-Kopia.jpg

Centrum Kultury w Gdowie

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Bądź na bieżąco!

Obserwuj nas w mediach społecznościowych i bądź na bieżąco!