Gazeta Wielicka- wiadomości z powiatu wielickiego

Morderstwo w Niepołomicach

Po kilkunastu godzinach intensywnej pracy małopolscy Policjanci zatrzymali 31 -latka podejrzewanego o dokonanie zabójstwa swojego wuja. Mężczyzna trafił już do policyjnego aresztu. Dzisiaj zostanie przesłuchany przez prokuratora.

W sobotę około godz. 10.00  policja otrzymała informację,  o zabójstwie 46-letniego mężczyzny w jednym z domów jednorodzinnych w podkrakowskich Niepołomicach.

Natychmiast na miejsce zostali skierowani policjanci kryminalni wraz z technikiem kryminalistycznym. Funkcjonariusze znaleźli ciało 46-latka.

Przez kilka godzin trwały policyjne oględziny. Równolegle, funkcjonariusze  rozpoczęli zakrojone na szeroką skalę poszukiwania 31-letniego siostrzeńca denata, który mógł mieć związek ze sprawą.

Na miejsce sprowadzono również przewodnika z psem tropiącym, policjanci rozpoczęli sprawdzenia wszelkich miejsc gdzie podejrzewany mógł się ukryć. Do akcji poszukiwawczej włączyli się policjanci z Komendy Wojewódzkiej Policji w Krakowie.

Około godz. 22.00  funkcjonariusze  zatrzymali  31-letniego mężczyznę , który był poszukiwany od kilkunastu godzin. Do zatrzymania doszło w jednej miejscowości powiatu wielickiego. Poszukiwany, jak ustalili policjanci, ukrywał się w domu swojego znajomego. Ten 55-letni mężczyzna został także zatrzymany ? może mu grozić zarzut utrudniania postępowania karnego poprzez ukrywanie sprawcy.

Podejrzewany o dokonanie zabójstwa 31-latek został przewieziony do policyjnego aresztu. Dzisiaj zostanie przewieziony do Prokuratury w Wieliczce.

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Bądź na bieżąco!

Obserwuj nas w mediach społecznościowych i bądź na bieżąco!