Gazeta Wielicka - Najnowsze wiadomości z Wieliczki, Niepołomic, Gdowa, Kłaja i Biskupic

Podium zawodników UKS GRYF GDÓW

W dniu 8 września 2017roku w Krakowie na hali Bronowianki odbył się I wojewódzki Turniej Klasyfikacyjny Młodzików i Młodziczek.

W gronie 45 uczestników (15 dziewcząt i 30 chłopców) znalazła się 6 zawodników reprezentujących klub z terenu Gminy Gdów: Aleksandra Guzik, Konrad Wcisło, Mateusz Kucharski, Hubert Miękina, Kacper Turecki, oraz najmłodszy zawodnik – Jakub Turecki.

Prowadzeni przez trenerów: Paulinę Krużel, oraz Daniela Bąka uzyskali bardzo dobre wyniki, gdyż trójka z nich uzyskała awans do I Grand Prix Polski, który odbędzie się pod koniec września w Krakowie.

Na najwyższym stopniu podium stanął Kacper Turecki, który w finale pokonał swojego klubowego kolegę Mateusza Kucharskiego.

Wśród młodziczek 2 miejsce zajęła Aleksandra Guzik, która w pojedynku o awans na Grand Prix pokonała zawodniczkę z Nowego Targu.