Gazeta Wielicka- wiadomości z powiatu wielickiego

LIDL Niepołomice

Już 27 października o godzinie 8:00 przy ul. Płaszowskiej 9 otwarty zostanie pierwszy sklep sieci Lidl w Niepołomicach. Z okazji otwarcia zapraszamy do udziału w specjalnie przygotowanych atrakcjach oraz na zakupy w promocyjnych cenach.

W nowym sklepie w Niepołomicach klienci będą mogli znaleźć produkty marek własnych Lidl m.in.: w ramach ?Chrupiące z Pieca? ? chleby niezawierające konserwantów oraz pyszne bułki, wędliny ?Pikok?, mięso ?Świeża porcja? lub ?Rzeźnik? czy świeże owoce i warzywa dostępne w ramach ?Ryneczku Lidla?, w tym produkty z linii BIO.

Firma Lidl od lat nieustannie współpracuje z polskimi producentami, proponując konsumentom produkty pochodzące zarówno od branżowych liderów jak i mniejszych, lokalnych dostawców. W asortymencie sklepu znajduje się już ponad 50 produktów marek własnych oznaczonych godłem ?Teraz Polska?.

W okresie od czwartku 3 listopada do środy 9 listopada wiele artykułów objętych zostanie specjalnymi promocjami cenowymi.

W sklepie Lidl w Niepołomicach znaleźć będzie można również ofertę tygodni tematycznych z produktami charakterystycznymi dla różnych kuchni świata oraz bogatą ofertę artykułów przemysłowych, które w Lidlu pojawiają się średnio trzy razy w tygodniu. W nowej placówce, klienci będą mogli nabyć m.in. szeroki asortyment tekstyliów oraz artykułów gospodarstwa domowego w bardzo atrakcyjnych cenach!

Z okazji nowego otwarcia zorganizowane zostaną m.in animacje i zabawy dla dzieci oraz konkursy dla wszystkich klientów. Dodatkowo na tych, którzy odwiedzą sklep Lidl w dzień otwarcia, czekać będzie aromatyczna kawa, grillowy i słodki poczęstunek oraz pokazy kulinarne.

 

Sklep sieci Lidl w Niepołomicach zlokalizowany przy ul. Płaszowskiej 9 ma powierzchnię sali sprzedaży ok. 1300 m2. Do obsługi sklepu zatrudnionych zostało około 22 osób. Placówka będzie czynna od poniedziałku do soboty w godzinach od 8:00 do 21:00, a w niedzielę od 9:00 do 18:00. Ponadto dla wygody naszych zmotoryzowanych klientów przygotowaliśmy ok. 90 miejsc parkingowych.

?Cieszymy się, że nasze sklepy stały się miejscem codziennych zakupów dla milionów Polaków. Strategią naszej firmy jest zapewnienie klientom szerokiej oferty produktów wysokiej jakości w bardzo atrakcyjnych, niskich cenach. Zapraszamy wszystkich klientów do nowej placówki w Niepołomicach? ? podsumowuje Aleksandra Robaszkiewicz, PR Manager Lidl Polska.

W trosce o lepsze jutro ? ekologiczne rozwiązania w sklepie Lidl

 W placówce wykorzystano ekologiczne rozwiązania m.in.:

  • odzysk ciepła ? rekuperacja
  • pompy ciepła
  • oświetlenie LED w obiekcie oraz na terenach zewnętrznych

Powyższe rozwiązania mają za zadanie zwiększenie efektywności energetycznej obiektu, uczynienie placówki obiektem energooszczędnym, co w konsekwencji przyczynia się do ochrony środowiska naturalnego.

LIDL Niepołomice, ul. Płaszowska 9

Godziny otwarcia:

  • Poniedziałek ? sobota: 8:00 ? 21:00
  • Niedziela: 9:00 ? 18:00

Liczba nowych miejsc pracy

w placówce: ok. 22

Powierzchnia sali sprzedaży: ok. 1300 m2

Ilość miejsc parkingowych: ok. 90

Informacje o firmie:

Lidl Polska należy do międzynarodowej grupy przedsiębiorstw Lidl, w której skład wchodzą niezależne spółki prowadzące aktywną działalność na terenie całej Europy. Historia sieci Lidl sięga lat 30 XX wieku, a pierwsze sieci pod szyldem tej marki powstały w Niemczech w latach 70 XX wieku. Obecnie w wielu krajach Europy istnieje ponad 10 000 sklepów tej marki, a w Polsce 600.

Dalsze informacje znajdą Państwo na naszych stronach:

www.lidl.pl

https://www.facebook.com/lidlpolska

https://www.instagram.com/lidlpolska/

https://www.youtube.com/user/LidlPolskaPL

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Bądź na bieżąco!

Obserwuj nas w mediach społecznościowych i bądź na bieżąco!