Gazeta Wielicka- wiadomości z powiatu wielickiego

Nagroda dla Woodward

3 listopada 2016 roku odbyło się jedno z najważniejszych wydarzeń gospodarczych w Małopolsce – Annual Business in Małopolska Meeting. Podczas spotkania zostały wręczone nagrody za budowanie nowoczesnej gospodarki Województwa Małopolskiego. Jednym z laureatów była firma Woodward.

W tym roku podczas Annual Business in Małopolska Meeting Krakowski Park Technologiczny po raz pierwszy przyznał swoje nagrody. Nagrody otrzymali: Gmina Zator ? za szczególny zasługi dla polskiego biznesu, firma Woodward Poland za tworzenie miejsc pracy dla wysoko wykwalifikowanych polskich inżynierów, prowadzenie w Niepołomicach prac badawczo-rozwojowych oraz firma Reality Games za determinację i szaleństwo w niezwykle dynamicznym rozwoju.

Nagrody wręczyli Jadwiga Emilewicz, podsekretarz stanu w Ministerstwie Rozwoju, Józef Pilch, Wojewoda Małopolski oraz Jacek Krupa, Marszałek Województwa Małopolskiego. Specjalną nagrodę KPT otrzymała także Krystyna Sadowska, dyrektor działu promocji i rozwoju strefy, która jest pomysłodawczynią ABiMM. Gościem specjalnym wydarzenia był Jasiek Mela i jego Fundacja. W swoim niezwykle inspirującym wystąpieniu opowiadał o swoich osobistych doświadczeniach, o działalności fundacji i o planowanym Walk?Campie dla osób po amputacji. Zachęcamy wszystkich serdecznie do wsparcia tej inicjatywy.

Wieczór zakończył uroczy koncert Julii Pietruchy oraz bankiet w nowoczesnym wnętrzu showroomu. Całość poprowadziła Małgorzata Popławska, wiceprezes zarządu KPT.

Źródło: KPT

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Bądź na bieżąco!

Obserwuj nas w mediach społecznościowych i bądź na bieżąco!