Gazeta Wielicka- wiadomości z powiatu wielickiego

Wielkie grillowanie w Niepołomicach

W niedzielę 27 sierpnia gmina Niepołomice zaprasza na kolejną edycję Grilla u Burmistrza, czyli tradycyjne zakończenie wakacji w Niepołomicach. 

O tym, że grillowanie to nasz sport narodowy nie trzeba nikogo przekonywać. Poprzednie 3 edycje naszej wakacyjnej zabawy są tego najlepszym dowodem. Dlatego też, również w tym roku Park Miejski zamieni się w jeden wielki grill i rywalizację o to, kto najlepiej radzi sobie przy ruszcie.

W tym roku do naszej zabawy zaprosiliśmy firmy mające swoje siedziby na terenie Niepołomickiej Strefy Inwestycyjnej, które staną do pojedynku o patelnię Burmistrza. Ponieważ korzenie przedsiębiorstw funkcjonujących w Niepołomicach sięgają praktycznie całego świata, tematem przewodnim będzie grillowanie w różnych zakątkach naszego globu.

Swój udział w konkursie potwierdzili pracownicy firm: Coca-Cola, Royal Canin oraz Bell Polska.

Jak co roku nie zabraknie również pokazu przygotowanego przez restaurację działającą na terenie naszej gminy. Tym razem swoje grillowe doświadczenia przekażą nam szefowie kuchni z restauracji Via Farina mieszącej się w Hotelu Niepołomice. Dodatkowo Via Farina ugości nas ręcznie przygotowanymi włoskimi gelato, które stały się absolutnym hitem tego lata.

Podczas trwania imprezy przygotujemy dla Państwa darmowe kiełbaski i karkówkę, które serwować będziemy przy współpracy z Fundacją Zamek Królewski w Niepołomicach. Oczywiście liczba porcji będzie ograniczona, ale raczej nie powinno ich zabraknąć.

Prócz czegoś dla ciała, będzie również moc atrakcji dla ducha, zwłaszcza młodszych mieszkańców naszej gminy. W niedzielne popołudnie zdecydowanie poszerzymy liczbę atrakcji czekających na placu zabaw nieopodal Parku Miejskiego. Wśród dodatkowych zabawek znajdą się m.in. dwa dmuchane zamki. Będzie również możliwość zmierzenia się z grą w niepołomickie memory. 

Nad całością imprezy czuwać będzie znany i lubiany prowadzący, Grzegorz Janiszewski.

Serdecznie zapraszamy na grillowe popołudnie w ostatnią niedzielę sierpnia. Początek wydarzenia o godzinie 17.00.

Źródło: Gmina Niepołomice

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Bądź na bieżąco!

Obserwuj nas w mediach społecznościowych i bądź na bieżąco!